Türkiye Finans, Çilingir Mortgage ile her kapıyı açıyor!


30 Temmuz 2012 12:18

Türkiye’nin ilk katılım bankalarından Türkiye Finans, Çilingir Mortgage ile dileyen herkese kendi evinin kapısını açma imkanı sunuyor.

Türkiye’nin öncü katılım bankası Türkiye Finans, Çilingir Mortgage kapsamındaki farklı ürünleri ile kendi evine taşınmak isteyenleri ev sahibi yapıyor. Uygun kâr oranlarını, uzun vade seçenekleri ve esnek ödeme planları ile bir araya getiren Çilingir Mortgage ürünleri, herkese hayalindeki evin kapısını açma fırsatı sunuyor.

Ülke genelinde 300’den fazla firma ile toplu konut projesi anlaşması bulunan Türkiye Finans, bu projeler ile kişiye özel finansman çözümlerini de bir araya getiriyor. İşte Çilingir Mortgage’nin birbirinden cazip, kişiye özel konut finansmanı ürünleri:

Yazlık Mortgage
Bir yazlık satın alarak tatilini kendi yazlığında ev konforunda geçirmek isteyenler için geliştirilen ve Türkiye’de bir ilk olan “Yazlık Mortgage” ürününde dosya masrafı alınmıyor. Kampanya 31 Ekim’e kadar devam edecek.

Yabancılara Mortgage
Çilingir Mortgage bünyesindeki bir başka ürün ise “Yabancılara Mortgage” ürünü. Bu ürünle Bakanlar Kurulu’nca belirlenen ülkelerin vatandaşı olan yabancı uyruklu gerçek kişilere Türkiye’de konut sahibi olma imkânı sunuluyor. Mütekabiliyet Yasası’nın yürürlüğe girmesi sonrasında müşterilerin ihtiyaçları paralelinde geliştirilen Yabancılara Mortgage ürünü, 120 ay vadeye varan taksit seçenekleri ve çok avantajlı kâr oranları ile yabancı uyruklu kişileri de ev sahibi yapıyor.

2B Finansmanı
Türkiye Finans, 2B düzenlemesinde devletin sunduğu yüzde 20 peşin ödeme iskontosundan faydalanmak isteyen hak sahiplerine 2B Finansmanı ürünüyle destek oluyor. Düşük kâr payı ve 84 aya varan vade imkânı sunulacak olan 2B finansmanı ürünü ile Türkiye Finans, müşterilerinin düşük taksitlerle 2B arazilerine sahip olmalarını sağlamayı amaçlıyor.

Bonus Hediyeli Mortgage
17 Ağustos’a kadar Türkiye Finans’ın avantajlı Çilingir Mortgage paketlerinden biri ile ev alanlar, Bonus kazanıyor. Yüzde 0,87’den başlayan kâr oranları ve 120 aya varan vade seçeneklerinin yer aldığı Bonus Hediyeli Mortgage kampanyası ile ev sahibi olacakların Happy Card’larına bonus armağan ediliyor. 100 bin TL ve üzerinde konut finansmanı kullanan Türkiye Finans müşterilerinin Happy Card’larına, kullandıkları finansman tutarının yüzde 0,1’i (binde biri) kadar Bonus yükleniyor.

ETIKETLER: , , , , , , , ,

Yorum Yok

"Türkiye Finans, Çilingir Mortgage ile her kapıyı açıyor! ". Adlı yazıya ilk yorumu sen yap Yorum Yapın

Yorum Bırakın