TAŞYAPI FOUR WINDS RESIDENCE İLE LÜKS KONUTTA DEVRİM YARATACAK


06 Temmuz 2012 12:59

Bağdat Caddesi’ne 55 metre mesafede dört kule olarak inşa edilen Taşyapı Four Winds Residence, konumu ve çevreci uygulamalarıyla dikkat çekiyor.

30 yıldır inşaat sektörüne öncülük eden Taşyapı, Kadıköy-Göztepe-Selamiçeşme’de inşa etmeye başladığı yeni projesi Four Winds ile yine tüm dikkatleri üzerine topladı. Toplam 45 dönüm arazide 400 milyon dolar toplam yatırım bedeliyle hayata geçirilen Taşyapı Four Winds Residence toplam 420 daireden oluşuyor.

İnşaat üç dönümde, gerisi yeşile
45 dönümlük arazinin sadece 3 dönümünde inşaat yaptıklarını belirten Taşyapı İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Emrullah Turanlı, kalan 42 dönümü yeşil alan ve sosyal tesislere ayırdıklarını kaydetti. Four Winds Residence’ta çevreci uygulamalar da dikkat çekiyor. Atık suların arıtılarak sulamada kullanılacağı Four Winds projesi içinde bir santral de kuracaklarını belirten Turanlı, “Bu santralde evsel yağ atıkları ve çöplerden enerji üreteceğiz. Böylece apartmandan çöp çıkmayacak. Atık yağlar lavabolara dökülüp doğayı kirletmek yerine enerjiye dönüşecek” diye konuştu.

Acı-tatlı günlerde site sakiniyle beraber
Dört blok halinde inşa edilen Four Winds Residence’ta ayrıca her katın altında 655 metrekarelik bir alan özel günler için ayrıldı. Ev sahipleri bu alanı özel günleri için kullanabilecek. Bu bölümler aynı zamanda taziye gibi durumlarda da kullanılacak. Taziye günlerinde kullanılması halinde masrafların site yönetimi tarafından karşılanacağını belirten Turanlı, doğumgünü gibi özel günlerde ise bölümün ücretli olacağını belirtti.

Satışlar Eylül’de
Anadolu yakasının en merkezi noktalarından birinde, Göztepe-Selamiçeşme’de hayata geçirilen Four Winds projesinde satışlar 2012 Eylülü’nde başlayacak. Residence hizmetinin de verileceği projede dairelerin büyüklükleri 87 ile 655 metrekare arasında değişiyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin bulunduğu Four Winds Residence’da toplam 420 daire bulunacak. Çocuk oyun alanları, spor kompleksi, açık-kapalı yüzme havuzları basketbol, futbol, voleybol sahaları ile tenis kortları gibi birçok sosyal tesise sahip olan Four Winds Residence’ta fiyatlar ise sır gibi saklanıyor.

Projenin konumu

Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Tasyapi

ETIKETLER: , , , , , , , , , ,

Yorum Yok

"TAŞYAPI FOUR WINDS RESIDENCE İLE LÜKS KONUTTA DEVRİM YARATACAK ". Adlı yazıya ilk yorumu sen yap Yorum Yapın

Yorum Bırakın