Beyazlar İnşaat Dora Park evleri Yeşil Vadi Projesi’ne komşu…


03 Eylül 2012 15:27

Beylikdüzü ve Büyükçekmece bölgelerinde birçok projeye imza atan Beyazlar İnşaat’ın yeni projesi Dora Park evleri, Beylikdüzü’nün prestij projesi Yeşil Vadi’yle kapı komşusu

1990 yılından bu yana gayrimenkul geliştirme ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren Beyazlar İnşaat’ın Beylikdüzü’ndeki yeni projesi Dora Park evleri, toplam 7 bin 500 metrekarelik bir arsa alanına sahip.

Yüzde 75’i yeşil alan
Arsanın yüzde 75’lik kısmının yeşil alan ve sosyal donatı alanlarına ayrıldığı, örnek dairesinin de hazır olduğu Dora Park projesinin en büyük özelliği ise, Beylikdüzü Belediyesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin birlikte geliştirdiği, içinde okullar, sosyal ve kültürel donatılar, parklar ve spor alanları barındıran, 9 kilometrelik bir şerit halinde uzanan “Yeşil Vadi” projesine kapı komşusu olması.

Beyazlar İnşaat tanıtım filmi

74 bağımsız bölümden oluşuyor
Toplam 5 katlı 6 bloktan ve 58 konut, 16 ticari olmak üzere 74 bağımsız bölümden oluşan Dora Park evlerinde fiyatlar henüz açıklanmıyor. Bin 850 metrekare inşaat alanına sahip Dora Park projesinde 3+1 daire, 4+1 daire ve dubleks seçenekleri mevcut. Projenin sosyal donatıları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, sauna, Türk hamamı, fitness salonu ve spa salonu da bulunuyor.

Mart 2013’te teslim
Ulaşım ve konumuyla da dikkat çeken Beyazlar İnşaat Dora Park evleri, D-100 Karayolu’na, dolayısıyla metrobüs, 5M Migros, Medicana Hastanesi gibi Beylikdüzü’nün önemli merkezlerine 5 dakika, Atatürk Havalimanı’na ise 15 dakika mesafede bulunuyor. Beyazlar İnşaat Dora Park evlerinin teslim tarihi ise Mart 2013…

Proje Künyesi
Şirket: Beyazlar İnşaat
Dora Park evleri nerede: Beylikdüzü
Proje alanı: 7 bin 500 metrekare
Daire büyüklükleri: 3+1, 4+1, dubleks
Dora Park evleri teslim tarihi: Mart 2013
İletişim: 0 212 881 71 71
0 212 871 29 00
www.e-dorapark.com
www.e-beyazlar.com

Dora Park evleri nerede?
Beylikdüzü’nde çok özel bir konumda bulunan Beyazlar İnşaat Dora Park evleri projesi, Beylikdüzü’nün prestij projesi Yeşil Vadi Projesi’nin hemen yanında konumlanıyor.


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Beyazlar İnşaat Dora Park

ETIKETLER: , , , , , , , , ,

Yorum Yok

"Beyazlar İnşaat Dora Park evleri Yeşil Vadi Projesi’ne komşu… ". Adlı yazıya ilk yorumu sen yap Yorum Yapın

Yorum Bırakın